Müftülük Haberler

Adiyaman Müftülüğü Müftülüğümüzce Resmi Kurum Ziyaretleri Aralıksız Devam EtmektedirAdiyaman Müftülüğü Müftülüğümüzce Resmi Kurum Ziyaretleri Aralıksız Devam Etmektedir
Bu haber 05 Şubat 2017 - 7:19 'de eklendi

Müftülüğümüzce Resmi Kurum Ziyaretleri Aralıksız Devam Etmektedir

Adıyaman il ve ilçe müftülüklerince hazırlanan programlar çerçevesinde İl Müftüsü, İlçe Müftüleri, İl Müftü Yardımcıları, Vaizler, İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım ve Kuran Kursu Öğreticilerinden oluşan ekiplerce ziyaretler gerçekleştirilmektedir.

 Bu çerçevede; İl Müftümüz M. Ali Öztürkçü başkanlığında İl Müftü Yardımcıları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Müftü Yardımcımız Mustafa Altun ve din görevlilerince Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) ziyaret edildi. Ziyaretler esnasında Başkanlığımız yayınlarından çeşitli kitap ve hediyeler takdim edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA