Müftülük Haberler

Adiyaman Müftülüğü Umreciler Dua ve Gözyaşları İle UğurlandıAdiyaman Müftülüğü Umreciler Dua ve Gözyaşları İle Uğurlandı
Bu haber 24 Ocak 2017 - 14:11 'de eklendi

Umreciler Dua ve Gözyaşları İle Uğurlandı

     Adıyaman’da 11 Günlük Sömestr Umresi için 98 kişilik iki otobüs ve bir minibüsten oluşan umreciler dualarla Umre ziyareti için kutsal topraklara uğurlandı. Umre ziyareti yapacak 98 kişilik kafile için İl Müftülüğü önünde İl Müftümüz M. Ali Öztürkçü’nün katılımı ile uğurlama töreni düzenlendi. Okunan Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından, il müftü yardımcısı Musa Çiftçi tarafından bir konuşma yapıldı. Akabinde  İl Müftü Yardımcısı Mustafa Altun’un yaptığı dua ve Bölge Yatılı Kur’an Kursu Öğreticisi Hüseyin Kandemir ile Sıratut C. Vekil Müezzin-Kayyımı Bilal Salan tarafından okunan ilahi ve kasidelerle, Umreciler dualar eşliğinde Medine’ye gitmek üzere Gaziantep Havalimanına yolcu edildiler. Uğurlama töreni sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA