Müftülük Haberler

Afyonkarahisar Müftülüğü AKÜ REKTÖRÜ PROF.DR. MUSTAFA SOLAK AYLIK PERSONEL TOPLANTISINA KATILDI

Afyonkarahisar Müftülüğü AKÜ REKTÖRÜ PROF.DR. MUSTAFA SOLAK AYLIK PERSONEL TOPLANTISINA KATILDI
Bu haber 24 Ocak 2017 - 14:12 'de eklendi

AKÜ REKTÖRÜ PROF.DR. MUSTAFA SOLAK AYLIK PERSONEL TOPLANTISINA KATILDI

Ocak Ayı Personel toplantısı 19.01.2017 Perşembe günü Çakmak Otelde gerçekleştirildi. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen aylık personel toplantısı, diğerlerinden farklı olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü  Prof.Dr. Mustafa Solak’a ev sahipliği yaptı.

Aylık gündemin ardından AKÜ Rektörü Prof.Dr. Mustafa Solak, İl Müftülüğü personelimize “Akraba Evliliği ve Tıbbi Etkileri” konusunda sunumda bulundu. Rektör Prof.Dr. Mustafa Solak’ın sunumunun ardından İl Müftümüz Şükrü Kabukçu, teşriflerinden dolayı Rektörümüze teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA