Müftülük Haberler

Aksaray Müftülüğü HAFIZLIĞINI TAMAMLAYAN K.K. ÖĞRENCİSİ iL MÜFTÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Aksaray Müftülüğü HAFIZLIĞINI TAMAMLAYAN K.K. ÖĞRENCİSİ iL MÜFTÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
Bu haber 14 Şubat 2017 - 14:52 'de eklendi ve 561 kez görüntülendi.

HAFIZLIĞINI TAMAMLAYAN K.K. ÖĞRENCİSİ iL MÜFTÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Nuraykaya İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Anaz ve Laleli Erkek Kuran Kursu öğreticisi Ramazan Özmen ile Selahattin Kutlutürkkan, 13.02.2017 Pazartesi günü İl Müftümüz Cemalettin Bal’ ı makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Ahmet Anaz ziyaretlerinde , Nuraykaya İmam Hatip Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Müftülüğümüze bağlı Laleli Erkek Kuran Kursu öğrencisi olarak eğitim ve öğretimini başarı ile tamamlayan öğrencileri Yusuf Furkan Öztürk’ ü, İl Müftümüz Cemalettin BAL’ a tanıtarak, bu başarının Laleli Erkek Kuran Kursunda sergilenen eğitim ve öğretim çalışmalarınında bir eseri olduğunu ifade etti. İl Müftümüz Cemalettin BAL, Öğrenci Yusuf Furkan Öztürk’ü başarılarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamı temennisinde bulundu.

İl Müftümüz Cemalettin BAL, görüşmelerinin sonunda NurayKaya İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Anaz’ a , beraberindeki Öğretmenlerine teşekkür ederek, ziyaretlerinden ziyadesiyle memnun kaldığını ifade etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA