Müftülük Haberler

Aksaray Müftülüğü HALEP' E TOPLANAN YARDIMLAR DUALARLA YOLA ÇIKTIAksaray Müftülüğü HALEP' E TOPLANAN YARDIMLAR DUALARLA YOLA ÇIKTI
Bu haber 12 Ocak 2017 - 8:25 'de eklendi

HALEP' E TOPLANAN YARDIMLAR DUALARLA YOLA ÇIKTI

İl Müftümüz Cemalettin Bal, Hacı Kerim Yardımlı İmam-Hatip Ortaokulu öğrencilerinin çalışmalarıyla toplanan yardım tırını uğurlama merasimine katıldı.

Hacı Kerim Yardımlı İmam-hatip Okulunun tertip ettiği Halep’ e Yardım tırı uğurlama merasimi 11.01.2017 Çarşamba günü Kuranı kerim tilaveti ile başladı. Programda İl Müftümüz Cemalettin Bal, birlik beraberliğin, dayanışma ve kardeşliğin bir nişanesi olan bu örnek davranıştan dolayı okul yönetimini ve öğrencilerini tebrik etti. İl Müftümüz Cemalettin Bal, okul öğrencilerine yaptığı kısa konuşmasının sonunda öğrencilere başarılar diledi. Akabinde toplanan Un yardımları Türkiye Diyanet Vakfımızın kontrolünde dualarla Halep’ e doğru yola çıktı.

Programa İl Müftümüz Cemalettin Bal ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Türkiye Diyanet Vakfı Aksaray Şube Müdürü İbrahim Dokazoğlu, Müsiad Başkanı Eyüp Dağdaş ve Okul yönetimi ve öğrencileri iştirak etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA