Müftülük Haberler

Aksaray Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZDEN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Aksaray Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZDEN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
Bu haber 01 Şubat 2017 - 23:22 'de eklendi

İL MÜFTÜMÜZDEN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

İl Müftümüz Cemalettin BAL’ ın Kurum ziyaretleri devam ediyor. İl Müftümüz Cemalettin BAL, 31.01.2017 Salı günü İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyaretlerinde İl Müftümüz Cemalettin BAL, ilimizde görevine yeni başlayan İl Sağlık Müdürü ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mahmut Arık’ a görevinde başarılar temennisinde bulunarak çeşitli konular hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Görüşmelerinin sonunda İl Sağlık Müdürü ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mahmut Arık, İl Müftümüz Cemalettin BAL’ ın ziyaretinden ziyadesiyle memnun kaldığını İfade ederek teşekkür etti.  

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA