Müftülük Haberler

Amasya Müftülüğü İlimiz Müftüsü Abdulkadir KEŞVELİOĞLU'na hayırlı olsun ziyaretleriAmasya Müftülüğü İlimiz Müftüsü Abdulkadir KEŞVELİOĞLU'na hayırlı olsun ziyaretleri
Bu haber 27 Ocak 2017 - 19:43 'de eklendi

İlimiz Müftüsü Abdulkadir KEŞVELİOĞLU'na hayırlı olsun ziyaretleri

Ziraat Odası Başkanı Mehmet BAŞ, Suluova İlçesi Din Görevlileri Dernek Yönetimi, İstasyon Yeni Camii Dernek Yönetimi, İl Denetim ve Serbestlik Müdürü Mehmet AKYÜREK ve İl Merkezi Mahalle Muhtarları, 26.01.2017 tarihinde İl Müftümüz Abdulkadir Keşvelioğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Amasya’mıza atanmalarından ötürü memnuniyetlerini ifade ederek, çalışamlarında başarılar dilediler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA