Müftülük Haberler

Ardahan Müftülüğü DAİRE AMİRLERİ VE VATANDAŞLARDAN İL MÜFTÜMÜZÜ ZİYARET…Ardahan Müftülüğü DAİRE AMİRLERİ VE VATANDAŞLARDAN İL MÜFTÜMÜZÜ ZİYARET…
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:12 'de eklendi

DAİRE AMİRLERİ VE VATANDAŞLARDAN İL MÜFTÜMÜZÜ ZİYARET…

Görevine yeni başlayan İl Müftüsü Şaban KONDİ’yi, Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Fikret ÇERKEZOĞLU, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa TANI, KOSGEB İl Müdürü Ramazan SİVRİ, KYK’da Yurt Müdürü Reşat SUBAŞI, TKDK İl Koordinatörü Yusuf GÜDER, Ardahan SERKA Müdürü Nurullah KARACA, Ardahan İli Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden İlhan ÖZGÜR, Ömer KARABULUT, Yakup GÜLER  ve basın mensubu Günay NUH ile Olgun YILDIZ makamında ziyarette bulundu.

İl Müftümüz de kendisine yapılan ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyarete gelen daire amirleri ve ziyaretçilere teşekkür etti. İl Müftümüz ayrıca, yüce Allah’ın izniyle birlik ve beraberlik içerisinde güzel çalışmalara imza atacaklarına olan inancını da ifade ederek, ziyarete gelenlere iadei ziyarette bulunacağını söyledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA