Müftülük Haberler

Ardahan Müftülüğü İHH VE DİYANET SEN’DEN İL MÜFTÜMÜZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ardahan Müftülüğü İHH VE DİYANET SEN’DEN İL MÜFTÜMÜZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bu haber 12 Şubat 2017 - 7:41 'de eklendi

İHH VE DİYANET SEN’DEN İL MÜFTÜMÜZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

       Tüm Türkiye’de olduğu gibi Ardahan’da da “Halep’te İnsanlık Ölmesin Kampanyasına” can suyu niteliğinde 6 tır dolusu yardım kolisinin bir araya getirilmesi ve Halepli kardeşlerimize ulaştırılmasında canla başla çalışan İl ve İlçe müftülüğümüz personelinin bu anlamlı hizmetine teşekkür etmek için İHH Ardahan İl Başkanı Hüseyin CEVEN, yardımcısı Akın DEMİRCİ, Diyanet Sen Ardahan Temsilcisi Yavuz ÇETİNKAYA ve yardımcısı Erdal DENİZ ile birlikte İl Müftümüz Şaban KONDİ’yi makamında ziyaret ettiler.

      Ardahan İl Müftüsü Şaban KONDİ, bu hizmetin vücuda gelmesinde STK olarak İHH ve Türkiye Diyanet Vakfının da çok ciddi katkılar sunduğunu söyleyerek memnuniyetini dile getirdi. Görüşme sonunda Türkiye Diyanet Vakfının il genelinde yürüttüğü hayır hizmetlerine bir teşekkür ifadesi olarak STK temsilcileri  İl Müftüsü Şaban KONDİ’ye hediye takdim ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA