Müftülük Haberler

Ardahan Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ ŞABAN KONDİ GÖLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜ VE GÖLE MERKEZ KURAN KURSUNU ZİYARET ETTİ.

Ardahan Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ ŞABAN KONDİ GÖLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜ VE GÖLE MERKEZ KURAN KURSUNU ZİYARET ETTİ.
Bu haber 26 Ocak 2017 - 16:56 'de eklendi

İL MÜFTÜMÜZ ŞABAN KONDİ GÖLE İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜ VE GÖLE MERKEZ KURAN KURSUNU ZİYARET ETTİ.

         İl Müftümüz Şaban KONDİ ilçelerimizde görev yapan din görevlileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. 25 Ocak Çarşamba günü Göle İlçe Müftülüğünü ziyaret eden Müftü KONDİ, personelin aylık mutat toplantısına katılarak buradaki din görevlilerine her zamankinden daha çok çalışmamız, din hizmetlerini camilerin dışına çıkarmamız ve özellikle gençlere yönelik programlar yapmamız gerektiğini söyledi. Her görevli mahallesinden, köyünden, imam hatip liselerine ve diğer okullara giden öğrencilerin durumlarıyla yakından ilgilenmelidir.

         Zira gençler bizim aydınlık yarınlarımızın teminatıdır. Onlara sahip çıkmak da bizim görevimizdir. İmamlarımızın her zaman toplumun önderi ve rehberi olduğunu, günde beş defa insanları huzura ve barışa çağırdığını, imamlık görevinin zor ama çok ulvi bir görev olduğunu hatırlatarak sözlerini tamamladı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA