Müftülük Haberler

Ardahan Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ ŞABAN KONDİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİRARAYA GELDİ.

Ardahan Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ ŞABAN KONDİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİRARAYA GELDİ.
Bu haber 28 Ocak 2017 - 9:38 'de eklendi ve 360 kez görüntülendi.

İL MÜFTÜMÜZ ŞABAN KONDİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİRARAYA GELDİ.

          İl Müftümüz Şaban KONDİ ilimizde Din hizmetleri ve diğer hizmet alanlarında yapılacak olan çalışmaların daha aktif, verimli ve etkili olarak yürütülebilmesi için Ardahan Merkezde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi. Toplantıda Serhat İlimiz Ardahan’a yapılması gereken hizmetler için karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Samimi bir ortamda geçen görüşmede güzel İlimiz Ardahan’ın ihtiyacı olan hizmetler konuşulup değerlendirildi.

           Yapılan istişare toplantısında şu hususlar üzerinde duruldu. Ardahan da hafızlık eğitiminin bir an önce başlaması gerektiği, 4 – 6 yaş grubu Kuran kurslarının imkanlar ölçüsünde arttırılmasının faydalı olacağı, camilerin ortak değer kabul edilerek bütün cemaat mensuplarının camilerde buluşmalarının sağlanmasının birliğimize beraberliğimize güç katacağı, kim olursa olsun insanlara sevgi ile yaklaşmanın gönülleri fethetmenin onların dertleriyle ilgilenmenin yararlı olacağı, Ardahan nüfus yapısı itibariyle % 75’i köylerde yaşadığı için yapılacak olan programlarda ağırlıklı olarak köylerin göz önünde bulundurulması gerektiği, ilimizde bulunan üniversite gençliğine yönelik programların icra edilmesinin faydalı olacağı mülahaza edilmiştir.  

        İl Müftüsü KONDİ; Birlik ve Beraberlik içerisinde Ardahan’ımıza en güzel hizmetleri yapmaya gayret edeceğiz. Cenabı Hak hepimizin yar ve yardımcısı olsun dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA