Müftülük Haberler

Ardahan Müftülüğü ŞABAN KONDİ ARDAHAN İL MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE BAŞLADI

Ardahan Müftülüğü ŞABAN KONDİ ARDAHAN İL MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE BAŞLADI
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:12 'de eklendi ve 516 kez görüntülendi.

ŞABAN KONDİ ARDAHAN İL MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE BAŞLADI

Gaziantep İl Müftü yardımcısı olarak görev yapmakta iken Ardahan İl Müftülüğüne atanan Şaban KONDİ 17.01.2017 tarihinde görevine başladı.

Üç aydan beri İl Müftü vekili olarak görev yapan Turgut TOPALOĞLU, Şaban KONDİ’ ye makamında çiçek takdim ederek görevi teslim etti. Zor bir dönemde vekalete baktığını, bu süreçte en iyi şekilde görevini yürütmeye çalıştığını belirten TOPALOĞLU, Şaban KONDİ’ye yeni görevinde başarılar diledi.

Yeni göreve başlayan Şaban KONDİ:  Serhat Şehrimizde ulvi bir o kadarda mesuliyeti ağır olan bu görevi bizlere nasip eden Rabbime hamd ediyorum. Bizlere bu görevi layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Diyanet İşleri Başkanımıza teşekkür ediyorum, dedi.

Serhat Şehrimizde tüm görevli arkadaşlarımızla birlikte “İşleri iyi yapan değil, iyi işler yapan” bir anlayışla ihlas ve samimiyetle mesai mefhumu gözetmeden bir ekip ruhuyla çalışacaklarını, zira toplumun dünya ve ahiretini Kur’an ve sünnetle yeniden inşa etmek gibi bir sorumluluklarının olduğunu belirterek sözlerini tamamladı.  

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA