Müftülük Haberler

Artvin Müftülüğü İl Müftüsü Kemal Uçkun ve Beraberindeki Personel İle Birlikte Ortaköy İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret EttiArtvin Müftülüğü İl Müftüsü Kemal Uçkun ve Beraberindeki Personel İle Birlikte Ortaköy İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti
Bu haber 11 Şubat 2017 - 19:12 'de eklendi

İl Müftüsü Kemal Uçkun ve Beraberindeki Personel İle Birlikte Ortaköy İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

Artvin İl Müftüsü Kemal UÇKUN, Ortaköy Yeni Cami İmam-Hatibi Hafız UZUN, Müezzin-Kayyımı İsa BİLGİN ve Ortaköy Muhtarı Kutsal DALKILIÇ ile birlikte Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Ortaköy  İmam-Hatip Orta okul Müdürü Mahmut KESKİN’i ziyaret etti.

İmam-Hatip Orta okul Müdürü Mahmut KESKİN okul hakkında kısa bilgi verdi. Daha sonra İl Müftüsü Uçkun; sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. İl Müftüsü Kemal UÇKUN, öğrencilerin Türkiye’nin geleceği olduğunu, Öğrencilere mezun olduklarında bu alanda başarılı ve verimli olabilmeleri için şimdiden kendilerini, özellikle Kur’an-ı Kerim ve meslek dersleri bakımdan çok iyi yetiştirmeleri konusunda nasihatlerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden okul müdürü Mahmut KESKİN ve öğrenciler, bu tür ziyaretlerin çok önemli olduğunu, sık sık tekrar edilmesi gerektiğini dile getirdiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA