Müftülük Haberler

Avcilar Müftülüğü İLÇE MÜFTÜMÜZ ÖMER ERDEN’İN VEDA TOPLANTISI

Avcilar Müftülüğü İLÇE MÜFTÜMÜZ ÖMER ERDEN’İN VEDA TOPLANTISI
Bu haber 12 Şubat 2017 - 18:26 'de eklendi

İLÇE MÜFTÜMÜZ ÖMER ERDEN’İN VEDA TOPLANTISI

Avcılar Müftümüz Ömer ERDEN’in İstanbul İl Müftü Yardımcılığı görevine getirilmesi münasebetiyle bir veda programı düzenlendi. 08/02/2017 tarihinde gerçekleştirilen programda konuşan ERDEN, “Avcılar’da görev yapmış olmaktan ve siz değerli din görevlisi arkadaşlarımla birlikte hizmette bulunmaktan kıvanç; bu birlikteliğin diğer bir vazife dolayısıyla sona ermesinden dolayı da üzüntü duymaktayım” ifadelerine yer verdi. Duygu dolu anların yaşandığı programda, ilçemizde görev yapan tüm personel adına konuşan Vehbi ERMİŞ, “Ömer Bey’den ayrılacak olmaktan dolayı müteessiriz, çalışma aşkı ve çalışanlarıyla uyum sağlama hususlarında çok müstesna bir şahsiyet olan Sayın Müftümüze başta yeni görevi olmak üzere tüm çalışma hayatı boyunca başarılar diliyorum” dedi.
Programda Ömer ERDEN’e, Diyanet-Sen Avcılar Temsilciliği adına Şerif ÇAKIR, İlim Yayma Cemiyeti Avcılar Temsilciliği adına M. Mehdi YILMAZ birer plaket; Nakipoğlu Kur’an Kursu Yöneticisi Bayram AK Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri’nin en kıymetli eseri Marifetname’nin orijinalinden birebir kopyasını takdim ettiler. Tüm personelimiz adına plaket takdimini ilçemizde geçtiğimiz yıllarda görev yapmış ve halen Ordu/Akkuş vaizliği vazifesini icra eden Kemal GÜMÜŞ hocamız gerçekleştirdi.
 
Programda ayrıca, Diyanet işleri başkanlığında uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan personellerimiz Fehmi GÜDEK ve Hasan TAVLI’ya plaket takdim edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA