Müftülük Haberler

Aydin Müftülüğü İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE'den Ömer KOCAOĞUL’a Veda ZiyaretiAydin Müftülüğü İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE'den Ömer KOCAOĞUL’a Veda Ziyareti
Bu haber 02 Şubat 2017 - 15:50 'de eklendi

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE'den Ömer KOCAOĞUL’a Veda Ziyareti

 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın son kararnamesiyle Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE, İl Müftüsü Ömer KOCAOĞUL’a veda ziyaretinde bulundu.

Müftü Kocaoğul, yakın zamanda silahlı saldırıya uğrayan Pervin Töre’ye ziyareti vesilesiyle tekrardan geçmiş olsun dileklerini belirttikten sonra iki kurumun da çok uyumlu bir şekilde çalıştığını ve birçok ortak projeye imza attığını söyledi ve Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE’ye yeni görev yerinde başarılar diledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA