Müftülük Haberler

Aynı zamanda iki İmam hayatını aynı nedenden dolayı kaybetti

Aynı zamanda iki İmam hayatını aynı nedenden dolayı kaybetti
Bu haber 28 Ocak 2017 - 14:23 'de eklendi

Görevi nedeniyle Boyabat İlçe Müftülüğüne  bağlı olarak  Erkeç Köyünde İmam Hatib görevine devam ederken Kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Müftülük Personeli Salih DEMİRTAŞ  hocamızı baba ocağı olan Samsun’un Havza ilçesi şeyhler köyünde  son yolculuğuna uğurlandı.

Hava şartlarının karlı olmasına rağmen kalabalık bir cemaat tarafından gerçekleştirilen cenaze merasimi ile Salih Demirtaş Hoca köy mezarlığında defnedildi.

Aynı zamanda Bartın Zafer Köyü Abdaloğlu Mahalle Camii İmam-Hatibi Saim TOKER’in kalp krizi sonrası hayatını kaybettiği öğrenildi.

Bartın  Ulus İlçe Müftülüğüne bağlı Abdaloğlu Mahalle Camiinde uzun süre imam hatip olarak görev yaptığı bildirilen imamın cenazesi Zafer Köyü Merkez Camii’nde kılınıp defnedildi.

 

Hocalarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA