Müftülük Haberler

Balıkesir Müftülüğü İl Müftümüz Toplantıya Katıldı

Balıkesir Müftülüğü İl Müftümüz Toplantıya Katıldı
Bu haber 20 Ocak 2017 - 22:21 'de eklendi ve 346 kez görüntülendi.

İl Müftümüz Toplantıya Katıldı

İlimiz Müftülüğü görevine yeni atanan İbrahim ÖCÜT 18 Ocak 2017 günü Karesi, ve 19 Ocak 2017 tarihihinde Altıeylül İlçe Müftülüklerinde Din Görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticileri ile tanışma toplantısı yaptı.

Tanışma toplantısında Din Görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticilerine içinden geçtiğimiz zorlu şartlar içerisinde görev ve sorumluluklarımızı yeniden gözden geçirip, artık  Din Görevliliğinden Din Gönüllülüğüne terfi etmemizin zorunlu olduğunu belirtti.

Ayrıca; Toplumun her kesimiyle diyalog ve istişare içerisinde olmamız gerektiğini. Gönüllerimizi ve ufuklarımızı geniş tutmamız dilekleri ile görevlilerimize başarılar diledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA