Müftülük Haberler

Bartın Müftülüğü 2016-2017 Umre Turları ve Fiyatları Belli OlduBartın Müftülüğü 2016-2017 Umre Turları ve Fiyatları Belli Oldu
Bu haber 28 Ekim 2016 - 17:35 'de eklendi

2016-2017 Umre Turları ve Fiyatları Belli Oldu

Bartın İl Müftülüğü olarak 2016-2017 Umre sezonunda sizlere hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun yılların tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir umre organizasyonu için hizmete hazırız.

Umre; kalbi imar etme, kalbin yıpranan yönlerini tamir etme yolculuğudur. Kutsal topraklara yapacağınız bu yolculuk ile kalbinizi yeniden imar etmeyi, manevi dünyanızda yeni ufuklar açmayı amaçlıyoruz.

2016-2017 Umre sozonu turlarımız ve fiyatlarımız belli olmuştur. Diğer yıllardan farklı olarak bu yıl vade farksız Halkbank 4 taksit, Albaraka 6 taksit imkanı getirilmiştir. Ayrıca sabah ve akşam yemeklerinin yanısıra öğle vakti için kumanya (yiyecek) verilecektir. Ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen siz değerli vatandaşlarımızı müftülüğümüze bekliyoruz.

 

Umre broşürü için tıklayınız..

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA