Müftülük Haberler

Bartın Müftülüğü Bartın Müftülüğünden Kan Bağışı Kampanyasına Destek

Bartın Müftülüğü Bartın Müftülüğünden Kan Bağışı Kampanyasına Destek
Bu haber 09 Şubat 2017 - 4:18 'de eklendi ve 298 kez görüntülendi.

Bartın Müftülüğünden Kan Bağışı Kampanyasına Destek

Bartın İl Müftülüğü ve Kızılay Kan Merkezi işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Çatmaca Yunus Emre Camii altında gerçekleştirilen etkinlik sonrası değerlendirmelerde bulunan İl Müftüsü Mahmut Gündüz “Öncelikle kan toplayarak, ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Kızılay çalışanlarını ve yöneticilerini kutluyorum. Kan vermenin hayat kurtarmak olduğunu hepimizin bilmesi gerekiyor. Bir hayatı kurtarmak söz konusu ise geriye kalan her şey teferruattır. Bu kadar hayati önem sahip olan bu konuda hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz” dedi.

Kan ver Hayat Kurtar
Müftü Gündüz “Bu nedenle vatandaşlarımız kan vermeliler. İyi gün var kötü gün var. Özellikle kan depolarının dolu olmasının millete memlekete faydası var. Bu bir hizmettir, hizmetin de ötesinde müthiş bir sevaptır. Böyle bir etkinliğin Müftülüğümüz bünyesinde düzenlenmesinde emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Böyle bir etkinliğin içerisinde bulunan imamlarımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA