Müftülük Haberler

Bartın Müftülüğü hizmetli alım ilanıBartın Müftülüğü hizmetli alım ilanı
Bu haber 18 Aralık 2016 - 1:32 'de eklendi

T.C. BARTIN VALİLİĞİ İl

Müftülüğü Sayı : 39269514/903/ 1922 13 / 12 / 2016

Konu : Münhal Kadro Sınav İlanı.

BARTIN İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN DUYURU

Aşağıda unvanı, hizmet sınıfı, kadro derecesi, kadro adedi, münhal kadronun bulunduğu yere, yarışma sınavı ile naklen atama yapılacaktır.

SINAVA KATILMA ŞARTLARI:

*** Halen Diyanet İşleri Başkanlığında çalışıyor olmak, *** 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun Değişik 48/A maddesinde aranan genel ve özel şartlar ile Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Sınav Yönetmeliğinde belirtilen şartlara haiz olmak, *** En az İmam-Hatip Lisesi mezunu olmak, *** Başkanlık teşkilatında en az iki yıl görev yapmış olmak, *** İsteklilerin en geç 27.12.2016 Salı günü mesai bitimine kadar müftülüğümüze başvurmaları ve sınavın yapılacağı 28.12.2016 Çarşamba günü saat 09.00’ da İl Müftülüğümüzde hazır bulunmaları ilan olunur. Postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. (İ M Z A ) Mahmut GÜNGÜZ İl Müftüsü

M Ü N H A L K A D R O L A R

S.No  Bulunduğu Yer Bartın İl Müftülüğü 1 adet Hizmetli YHS 5 1

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA