Müftülük Haberler

Batman Müftülüğü Batman’lı Öğrenciler Halep’li Kardeşlerini Unutmadı

Batman Müftülüğü Batman’lı Öğrenciler Halep’li Kardeşlerini Unutmadı
Bu haber 29 Aralık 2016 - 16:06 'de eklendi

Batman’lı Öğrenciler Halep’li Kardeşlerini Unutmadı

Batman Fen Lisesi Öğrencileri Halep’li kardeşleri için kendi harçlıklarından kısarak topladıkları parayı Türkiye Diyanet Vakfı hesabına yatırarak makbuzu İl Müftümüz Turgut ERHAN’a teslim ettiler.

Batman Fen Lisesi yöneticileri ile öğrencilerden oluşan heyet, İl Müftümüz Turgut ERHAN’ı makamında ziyaret ederek, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından başlatılan “Halep’te İnsanlık Ölmesin” kampanyasına destek olmak adına, öğrencilerin kendi harçlıklarından topladıkları yardım paralarını kampanya bağış hesabına yatırarak dekontu teslim ettiler.

Türkiye Diyanet Vakfı adına dekontu teslim alan İl Müftümüz Turgut ERHAN, “Türkiye Diyanet Vakfı tarafından “Halep’te İnsanlık Ölmesin” sloganıyla başlatılan kampanyaya destek olmak ve bu insanlık dramına dur diyebilmek adına yaptığınız bu bağış takdire şayandır. Bu anlamlı davranışınız için öncelikle sizi ve öğretmenlerinizi tebrik ederim.” Dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA