Müftülük Haberler

Batman Müftülüğü Diyanet’ten İlimize ZiyaretBatman Müftülüğü Diyanet’ten İlimize Ziyaret
Bu haber 28 Aralık 2016 - 1:30 'de eklendi

Diyanet’ten İlimize Ziyaret

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsünde İnşaatı devam eden Üniversite Camii başta olmak üzere inşaat halindeki ve yeni inşa edilecek camileri yerinde incelemek üzere Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yatırım Emlak ve Teknik Hizmetleri Daire Başkanı Dursun DUYAR, Şehir Plancısı Mehmet KURU ve Jeoloji Mühendisi İhsan YILDIZ’dan oluşan heyet İlimize geldi.

 İl Müftümüz Turgut ERHAN’ın eşliğinde Üniversite Camii ve yeni inşa edilecek cami yerlerinde incelemelerde bulunan heyet, daha sonra Batman Valisi Sayın Ahmet DENİZ’i ve Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY’u makamında ziyaret ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA