Müftülük Haberler

Batman Müftülüğü İl Müftümüz Turgut ERHAN’ın Gazeteciler Günü Mesajı

Batman Müftülüğü İl Müftümüz Turgut ERHAN’ın Gazeteciler Günü Mesajı
Bu haber 11 Ocak 2017 - 19:30 'de eklendi

İl Müftümüz Turgut ERHAN’ın Gazeteciler Günü Mesajı

Günümüzde taşıdığı değer ve önemi gittikçe artan iletişimin en önemli kanallarından olan basının, şehrimizde, ülkemizde ve dünyada yaşanan olayları objektif olarak vatandaşların haber alma özgürlüğünü sağlamayı addeden bir görev aldığı aşikardır.

Hukukun evrenselliği standartlarından sapmayan, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, vatandaşa doğru ve objektif haber veren, basın ahlak kuralları doğrultusunda toplumun talep ve beklentilerini dile getiren siz değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlıklı ve başarılı bir meslek hayatı geçirmenizi dilerim.

 

Turgut ERHAN

Batman İl Müftüsü

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA