Müftülük Haberler

Bayburt Müftülüğü İLÇE MÜFTÜLÜKLERİMİZİN WEB SİTELERİ YAYINA BAŞLADI

Bayburt Müftülüğü İLÇE MÜFTÜLÜKLERİMİZİN WEB SİTELERİ YAYINA BAŞLADI
Bu haber 28 Ocak 2017 - 14:11 'de eklendi

İLÇE MÜFTÜLÜKLERİMİZİN WEB SİTELERİ YAYINA BAŞLADI

Sürekli yaygınlaşan ve etki alanını her geçen gün genişleten bilgi ve iletişim teknolojileri ile bireylerin erişebilecekleri bilgi kaynakları değişmiştir. Buna örnek olarak günlük hayatımızın her alanına giren ve milyonlarca insan tarafından kullanılan internet, iletişim ve bilgiye ulaşma aracı olarak taşra teşkilatımızda da yerini almaya başlamıştır.

İnternetin yaygınlaşmasıyla kendi web sitelerini hazırlayıp yayınlamaya başlayan taşra teşkilatımızın sayısında son zamanlarda meydana gelen artış Başkanlığımızca da sevindirici bir gelişme olarak değerlendirilmektedir.

Gelişen teknoloji ve çağdaş yönetim tekniklerini yakından takip eden Başkanlığımız; tüm taşra birimlerimizin web sitelerinin belirli bir standarda ve dolayısıyla kurumsal bir bütünlüğe kavuşturulması amacıyla oluşturduğu web portal çalışmalarını tamamlamış, ortak bir tasarım şablonu oluşturmuştur.

Söz konusu internet sitelerimiz başkanlığımızın uzman kadrolarınca öz verili bir çalışma ve son yazılım teknolojileri ile hazırlanmış olup, bütün platformlarda uyumlu ve verimli bir şekilde çalışmaktadır. İnternet sitelerimizin sahip olduğu responsive (akışkan, uyumlu) tasarım sayesinde akıllı telefon ve tabletlerde de kolayca kullanılmaktadır.

AYDINTEPE

http://bayburt.diyanet.gov.tr/aydintepe

 

DEMİRÖZÜ

http://bayburt.diyanet.gov.tr/demirozu

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA