Müftülük Haberler

Bilecik Müftülüğü BİLECİK'İN ESKİ MÜFTÜLERİNDEN TAYYAR TAŞ VEFAT ETTİ

Bilecik Müftülüğü BİLECİK'İN ESKİ MÜFTÜLERİNDEN TAYYAR TAŞ VEFAT ETTİ
Bu haber 05 Şubat 2017 - 18:02 'de eklendi ve 680 kez görüntülendi.

BİLECİK'İN ESKİ MÜFTÜLERİNDEN TAYYAR TAŞ VEFAT ETTİ

 Bilecik İlimizin eski Müftülerinden Necati Tayyar Taş vefat etti.

1992 yılında Ankara il müftülüğü,1998 tarihinde İstanbul il müftülüğü, 2002 tarihinde Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığı ve 2004-2013 tarihlerinde de Bilecik İl Müftülüğü yapan Necati Tayyar Taş vefat etti. Yaş haddinden dolayı emekli olan ve İstanbul’da yaşayan Eski Müftümüz Taş’ın cenazesi 06.02.2017 Pazartesi günü öğle namazını müteakiben Beylikdüzü İhlas Marmara Evleri 2. Etapta bulunan Yaşar Cimilli Camii’nden kaldırılacak. 

İl Müftülüğü olarak; Merhum Müftümüze Cenab-ı  Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve  sevenleri olmak üzere Müftülüğümüz camiasına başsağlığı diliyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA