Müftülük Haberler

Bilecik Müftülüğü TAYYAR TAŞ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDIBilecik Müftülüğü TAYYAR TAŞ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDI
Bu haber 07 Şubat 2017 - 10:23 'de eklendi

TAYYAR TAŞ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDI

Önceki gün yaşamını yitirten eski Bilecik İl Müftüsü Necati Tayyar Taş toprağa verildi.

Emekli Müftü Tayyar Taş’ın cenazesi İstanbul Beylikdüzü İhlâs Marmara Evleri 2. Etapta bulunan Yaşar Cimilli Camii’nde öğle namazına müteakip, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Nuri Yılmaz tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Kavaklı eski mezarlığında toprağa verildi.

Düzenlenen cenaze merasimine, İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Nuri Yılmaz, İstanbul Müftüsü Hasan Kamil Yılmaz, eski İstanbul Müftüsü Rahmi Yaran, Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş, Diyanet camiasından emekli olmuş ve halen görev yapan İl ve İlçe Müftüleri, Bilecik il Müftülüğü personeli, din görevlileri olmak üzere sevenleri katıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA