Müftülük Haberler

Bitlis Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Bitlis Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI
Bu haber 28 Ocak 2017 - 9:26 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.

İL MÜFTÜMÜZ EV ZİYARETLERİNE BAŞLADI

İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ, İl Müftü Yardımcımız Ramazan ÇİFTÇİ, Hac ve Umre Şube Müdürümüz Kadir DEMİR ve idari personeller ile birlikte İdari personellerimizden Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni İzzettin ARIKBAŞ’ı evinde ziyaret ettiler.

İl Müftümüz Sayın Mehmet Feysal GEYLANİ "Bu tür ev ziyaretleri, birbirimize kaynaşmamız ve birbirimizi daha iyi tanımamız açısından son derece önem arz etmektedir." dedi

Oluşan samimi ortamda, müftülük hizmetlerini, kalitesini artırmaya yönelik görüş ve önerilerini, iş tercübelerini birbirilerine anlatarak sohbetler edildi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren ev sahibi İzzettin ARIKBAŞ kendisini evinde ziyaret eden  mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, bu tür ev ziyaretlerinin devamını diledi. 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA