Müftülük Haberler

Bitlis Müftülüğü Müftülük Hadis Derslerimiz Devam EdiyorBitlis Müftülüğü Müftülük Hadis Derslerimiz Devam Ediyor
Bu haber 13 Şubat 2017 - 23:07 'de eklendi

Müftülük Hadis Derslerimiz Devam Ediyor

Müftülük Hadis Derslerimiz Devam Ediyor

Ocak 2017  yılından beri Müftülük Mescidinde İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ’nin teşfikiyle ve İl Müftü Yardımcımız Ramazan ÇİFTÇİ’nin gayretleri ile hadis sohbetimiz devam ediyor.

Hadis derslerimiz her gün ikindi namazından sonra  İmam Nebevi’nin Riyazus Salihin Hadis kiabından bir hadis okunup ve bu hadisten ne anlamamız gerektiğini İl Müftü Yardımcımız Ramazan  ÇİFTÇİ tarafından ayetler ışığında personellerimize anlatıyor.Hadis derslerimiz 15 -20 dakika sürmektedir.

Müftülük personelleri tarafından hadis dersleri oldukça ilgi ile takip edilmektedir. Personeller, bu işe vesile olanlardan Allah razı olsun dileklerinde bulundular

 

 

Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis Bitlis 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA