Müftülük Haberler

Bitlis Müftülüğü Muş Belediye Başkanı Feyat ASYA İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ'yi Ziyaret EttiBitlis Müftülüğü Muş Belediye Başkanı Feyat ASYA İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ'yi Ziyaret Etti
Bu haber 10 Şubat 2017 - 8:57 'de eklendi

Muş Belediye Başkanı Feyat ASYA İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ'yi Ziyaret Etti

 

Muş Belediye Başkanı Feyat ASYAve bereberindeki heyet ile, Müftülüğümüze kısa zaman önce İl Müftüsü olarak atanan Mehmet Feysal GEYLANİ’yi makamında ziyaret hayırlı olsun ziyarettinde bulundu.

Muş Belediye Başkanı Feyat ASYA, ziyarette İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ’ye "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

ASYA, "Hakkari’de başarılı çalışmalarını duyduğumuz hocamıza hayırlı çalışmalarının devamını dileriz. Bölgemizin bu tür çalışmalara projelere ihtiyaç duyduğunu, çalışmaların hızla artarak devem edeceğini ve daha büyük hizmetleri olacağını düşünüyoruz." diye konuştu.

İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ, “Bu nazik ziyaretinizden dolayı size ve heyetinize müftülüğümüz adına teşekkür ediyorum. İl ve İlçe Müftülükleri olarak, bütün birimler bir araya gelerek Bölgemiz ve Bitlis için neler yapabiliriz diye istişarelerde bulunduk. Üzerimize düşen ne hizmet varsa milletimizin desteğiyle elimizden geleni yapacağız biz buraya oturmaya gelmedik. Allah’ın izniyle buralarda güzel hizmetler yapacağız” dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA