Müftülük Haberler

Bolu Müftülüğü İl Müftüsü Orhan Genç Müftülük Personeli İle Tanışma Toplantısı YaptıBolu Müftülüğü İl Müftüsü Orhan Genç Müftülük Personeli İle Tanışma Toplantısı Yaptı
Bu haber 17 Ocak 2017 - 11:51 'de eklendi

İl Müftüsü Orhan Genç Müftülük Personeli İle Tanışma Toplantısı Yaptı

İl Müftüsü Orhan Genç göreve başladıktan sonra müftülük personeli ile bir tanışma toplantısı yaptı. Toplantıya İl Müftü Yardımcısı Nihat Kök, Şube Müdürleri ve daire personeli katıldı.

Sayın Genç toplantıda: “Kıymetli arkadaşlar Bolu’ya İl Müftüsü olarak atanmamdan dolayı mutlu oldum. Bildiğiniz gibi daha öncede Diyanet Eğitim Merkezi’nde yıllarca görev yapmıştım. Bolu’yu bilen birisi olarak bundan sonra birlik beraberlik içerisinde Bolu’ya daha güzel hizmet etmek için hep beraber çalışacağız.” dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA