Müftülük Haberler

Bolu Müftülüğü Umre Seminerleri Devam Ediyor

Bolu Müftülüğü Umre Seminerleri Devam Ediyor
Bu haber 03 Şubat 2017 - 23:16 'de eklendi ve 255 kez görüntülendi.

Umre Seminerleri Devam Ediyor

İlimizden Yürüme Mesafeli 14 günlük 7. 8. Tur, Servisli 24 günlük 10-11-12. Turlar ile umreye gidecek olan umrecilerimiz için 30.01.2017 pazartesi günü Bolu İl Müftülüğü Konferans Salonu’nda Umre Bilgilendirme ve İrşat Semineri düzenlendi.

Seminere Bolu İl Müftüsü Orhan Genç, Müftü Yardımcısı Nihat Kök, Hac-Umre Hizmetleri Şube Müdürü Emre Keskin, Kafile Başkanları Dörtdivan Müftüsü Mustafa Topsakal, Mengen Müftüsü Naci Yalçınkaya, Din Görevlileri Abdülkadir Ergül, Erhan Arslan, Mehmet Özdemir ve Emekli Din Görevlisi Hasan Karaçam ve umreye gidecek vatandaşlar katıldılar.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA