Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü BURDUR İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN UMRECİLERE EĞİTİM SEMİNERİ

Burdur Müftülüğü BURDUR İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN UMRECİLERE EĞİTİM SEMİNERİ
Bu haber 14 Ocak 2017 - 4:24 'de eklendi

BURDUR İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN UMRECİLERE EĞİTİM SEMİNERİ

2016-2017 Umre Organizasyonunda Ocak ayı içerisinde Umreye gidecek umrecilerimize 03-07 Ocak 2017 tarihleri arasından İlimiz Pazar Camii’nde 4 gün 15 saat bilgilendirme semineri yapıldı.

Seminerde umrecilerimize İl Müftüsü Hıdır BAYRAK, İl Müftü Yardımcıları Mehmet GÜNDOĞDU, Halil TAŞ ve Şirinevler Kız Kuran Kursu Öğreticisi Ümmü Gülsüm YILMAZ tarafından sinevizyon eşliğinde İbadet Bilinci ve Umre İbadeti, Yolculuğa Çıkmadan Önce Maddi Ve Manevi Hazırlık, Mekke Ve Medine Ziyaret Yerleri, Kadınlara Özgü Konular ve çeşitli konularda pratik ve uygulamalı dersler verildi.

Seminerin son gününde İl Müftümüz Hıdır BAYRAK tarafından Genel Olarak Umre Menasiki, İbadet Bilinci ve Umre İbadeti, Yolculuğa Çıkmadan önce Maddi ve Manevi Hazırlık konularında bilgiler verildikten sonra Kâbe maketi etrafında Tavafın yapılışı ve Say ibadeti hakkında uygulamalı olarak eğitim verildi.  

Aynı gün menenjit aşıları da yapılarak seminer tamamlandı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA