Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE ABDİ ÖZEREN İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİBurdur Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE ABDİ ÖZEREN İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ
Bu haber 20 Ocak 2017 - 20:27 'de eklendi

İL MÜFTÜMÜZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE ABDİ ÖZEREN İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

Burdur İl Müftüsü Hıdır BAYRAK, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Anadolu İmam Hatip Lisesini ve Abdi Özeren İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti.

İmam Hatip Okul müdürleriyle bir süre sohbet eden İl Müftüsü Hıdır BAYRAK okul müdürlerinden 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Abdi Özeren İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yusuf GÖZÜAÇIK yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Şaban OĞUZ da bu tür ziyaretlerin çok önemli olduğunu, sık sık tekrar edilmesi gerektiğini belirtti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA