Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü İl Müftümüz Hıdır BAYRAK Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Burdur Müftülüğü İl Müftümüz Hıdır BAYRAK Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti
Bu haber 13 Ocak 2017 - 4:18 'de eklendi

İl Müftümüz Hıdır BAYRAK Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

İl Müftümüz Hıdır BAYRAK, İl Müftü Yardımcımız Mehmet GÜNDOĞDU, Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürümüz Murat KARANCİ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Burdur Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.                                                  

Müftü Hıdır BAYRAK, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat TUNCEL’i ve gazetecileri tebrik ederek, şöyle konuştu: “ Ülkemize ve ilimize attığınız manşetlerle, yazdığınız yazılarla, oraya getirdiğiniz her türlü yorumlarla, inanıyorum ki Burdur’un daha iyi noktalara gelmesi içindir. Kamuoyunu bilgilendirmek adına dünyada ve ülke gündeminde gelişen olayları takip ederek doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde gece gündüz, yaz kış demeden koşuşturan basın çalışanlarının, önemli bir görevi icra ettiğine inanıyorum. Basın, aslında kurumsal bir hafızadır. Bu kurumsal hafızayı biz takip edersek, toplumun önünde giden, yön veren, dikkate getiren, toplumu daha iyi bir noktaya getiren olmuş oluruz" ifadelerini kullandı.

Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat TUNCEL, İl Müftümüz ve heyetine bu nazik ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA