Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü İlçe Müftüleri Toplantısı Yeşilova’da YapıldıBurdur Müftülüğü İlçe Müftüleri Toplantısı Yeşilova’da Yapıldı
Bu haber 20 Ocak 2017 - 20:27 'de eklendi

İlçe Müftüleri Toplantısı Yeşilova’da Yapıldı

Din Hizmetlerinde İlimiz müftülüğü ile ilçeler arasında koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla her ay ilimizin farklı bir ilçesinde mutat olarak gerçekleştirilen ilçe müftüleri toplantısı bu ay Yeşilova’da yapıldı.

18.01.2017 Çarşamba günü İl Müftümüz Hıdır Bayrak’ın başkanlığında yapılan toplantıya, İl Müftü Yardımcımız Mehmet Gündoğdu ve ilçe müftüleri katıldı. Toplantıda; müftülüklerin faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı İlçe Müftülerimizin dilek ve temennileriyle son buldu.

Toplantı sonrası, İl Müftümüz Hıdır BAYRAK ve ilçe müftüleri Yeşilova ilçe kaymakamı Abdulhamit Karaca’yı makamında ziyaret ettiler.

Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezini de ziyaret eden İl Müftüsü Hıdır Bayrak ve ilçe müftüleri burada hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA