Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü Restorasyonu Tamamlanan Ürkütlü Camii İbadete AçıldıBurdur Müftülüğü Restorasyonu Tamamlanan Ürkütlü Camii İbadete Açıldı
Bu haber 31 Ocak 2017 - 10:09 'de eklendi

Restorasyonu Tamamlanan Ürkütlü Camii İbadete Açıldı

Burdur’un Bucak İlçesine bağlı Ürkütlü Köyünde hayırsever vatandaşlar tarafından restorasyon çalışması tamamlanan Merkez (Koca) Camii  Cuma namazı öncesi İl Müftümüz Hıdır Bayrak’ın yapmış olduğu duayla ibadete açıldı.

Çatı ve içerisindeki yenileme çalışmaları tamamlanan Ürkütlü Koca Camiinin açılışına İl Müftümüzün yanı sıra, Burdur İl Valisi Şerif YILMAZ, Burdur Milletvekili Reşat Petek, Bucak Kaymakamı İsmail Bayata,  İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, Genel Sekreter Servet Olpak, AK Parti İl Başkanı Süleyman Faki, Kızılkaya Belediye Başkanı Canan Atasoy, İl Genel Meclis Üyeleri ve Ürkütlülü vatandaşlar katıldı.

Vali Yılmaz burada yaptığı konuşmasında, Caminin ihya edilmesinde maddi manevi desteği olan herkesten Allah razı olsun diyerek yaptıkları hayırların kabul olmasını diledi. "Bu vesileyle sizlerle beraber olduk.  İnşallah daha güzel günlerde hep beraber, bu ülkede birlik beraberlik içerisinde kıyamete kadar yaşayacağız. Minarelerimizden ezanımız susmasın, gönderlerden Bayrağımız inmesin, kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum" dedi. Allah’a emanet olun diyen Vali Yılmaz, Cumanız mübarek olsun diyerek konuşmasını tamamladı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA