Müftülük Haberler

Bursa Müftülüğü Başkan ALTEPE’den Müftümüze Hayırlı Olsun Ziyareti

Bursa Müftülüğü Başkan ALTEPE’den Müftümüze Hayırlı Olsun Ziyareti
Bu haber 24 Ocak 2017 - 19:32 'de eklendi ve 329 kez görüntülendi.

Başkan ALTEPE’den Müftümüze Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep ALTEPE maiyetindeki heyetle birlikte ilimize yeni atanan İl Müftümüz İzani TURAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlerinde Sayın ALTEPE, her alanda olduğu gibi; din, diyanet ve ortak kaderimizi oluşturan neslimizin manevi değerlerle mücehhez yetişmesi için üzerimize ne tür hizmet düşerse yanınızdayız dedi.

Müftümüz ise, Bursa Büyükşehir Belediyemizin ve çok muhterem başkanımızın yanımızda ve destekçimiz olması hizmetlerimizi çok güçlü kılacaktır, diyerek Sayın Belediye Başkanımızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade edip, başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere ekibine şükran duygularını dile getirdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA