Müftülük Haberler

Çanakkale Müftülüğü 2017 ORTAOKUL ÖĞRENCİ BULUŞMALARIÇanakkale Müftülüğü 2017 ORTAOKUL ÖĞRENCİ BULUŞMALARI
Bu haber 21 Ocak 2017 - 11:12 'de eklendi

2017 ORTAOKUL ÖĞRENCİ BULUŞMALARI

 

“AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROLARI 2017 YILI ÇALIŞMA PROGRAMI” kapsamında Çanakkale İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu olarak 09-19 Ocak 2017 tarihleri arasında “ÖĞRENCİ BULUŞMALARI” yapılmış ve “DEĞERLERİMİZ” sunumları yapılmıştır.

PROGRAM KAPSAMINDA;

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü, Din hizmetleri uzmanı Muharrem HACIKARAAHMETOĞLU Gazi Ortaokulunda 3 sunum, Cevat Paşa Ortaokulunda 2 konferans, Cumhuriyet Ortaokulunda 3 sunum gerçekleştirmiştir.

Vaizlerimizden Aydın DOĞRUAY Gazi Ortaokulunda 3 sunum, Cumhuriyet Ortaokulunda 3 sunum gerçekleştirmiştir.

Vaizelerimizden Hatice ÜNSAL ANDIÇ Ömer Mart Ortaokulunda 2 sunum gerçekleştirmiştir.

Sunumları yapan, katılım sağlayan, programın icra edilmesinde bizlere yardımcı olan Müdürlerimiz, Müdür Yardımcılarımız ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA