Müftülük Haberler

Çanakkale Müftülüğü DEĞERLER EĞİTİMİ ve İNSAN DEĞERİ KONFERANSI YAPILDI

Çanakkale Müftülüğü DEĞERLER EĞİTİMİ ve İNSAN DEĞERİ KONFERANSI YAPILDI
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:21 'de eklendi ve 331 kez görüntülendi.

DEĞERLER EĞİTİMİ ve İNSAN DEĞERİ KONFERANSI YAPILDI

18/01/2017 Tarihinde “Sosyal Sorumluluk Kazandırma” projesi kapsamında Aile ve Dini Danışmanlık Bürosu koordinatörü, Proje sahibi ve sorumlusu Din Hizmetleri Uzmanı Muharrem HACIKARAAHMETOĞLU’nun Koordinatörlüğünde ilk Konferansımız gerçekleşmiştir.

Konferansımız Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim üyesi Yrd. Doc. Dr. Gürkan ERGEN tarafından verilmiş olup konferansa İl Müftü Vekilimiz Sayın İbrahim SEZGİN, Müftü Yardımcımız Alaattin TOSUN, Daire personeli, İmam-Hatip, Müezzin Kayyım ve Kur’an Kursu hocalarımız katılmıştır. Konferans iki oturum halinde yapılmış olup ilk konferans saat 10:00’da İmam-Hatip ve müezzin-Kayyımlara; ikinci konferans ise saat 14:00’te Kur’an Kursu Öğreticilerimiz ve Daire Personelimize verilmiştir.

Sunumlarından dolayı Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim üyesi Yrd. Doc. Dr. Gürkan ERGEN hocamıza ve katılımcı arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA