Müftülük Haberler

Çanakkale Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ SAYIN ARİF GÖKÇE GÖREVE BAŞLADI

Çanakkale Müftülüğü İL MÜFTÜMÜZ SAYIN ARİF GÖKÇE GÖREVE BAŞLADI
Bu haber 26 Ocak 2017 - 6:40 'de eklendi

İL MÜFTÜMÜZ SAYIN ARİF GÖKÇE GÖREVE BAŞLADI

DEVİR TESLİM TÖRENİ

İl Müftülüğümüze atanan Sayın İbrahim GÖKÇE devir teslim töreni ile görevine başladı.

Devir teslim töreninde Balıkesir’e İl Müftüsü olarak atanan eski İl Müftümüz Sayın İbrahim ÖCÜT, Çanakkale Belediyesi Başkan Vekili Mehmet SOYLU, Defterdar Vekili Sayın Orhan TAŞ, İl Müftü Yardımcısı Alaattin TOSUN, İlçe Müftüleri, İl Vaiz ve Vaizeleri, İl Müftülüğü Şube Müdürleri,İmam hatip, müezzin kayyım ve daire personelleri hazır bulundu.

Eski İl Müftümüz Sayın İbrahim ÖCÜT kısa bir açıklama yaptıktan sonra yeni Müftümüz Sayın Arif GÖKÇE’ye çiçek sunup cübbesini giydirdi. Devir teslim töreninden sonra kısa bir açıklama yapan İl Müftümüz Sayın Arif GÖKÇE istişarenin önemine ve adalete vurgu yaptı.

Törenimize katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyor, Müftümüze yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA