Müftülük Haberler

Çorum Müftülüğü İl Müftümüz Dr. Ahmet Akın, TV19 Canlı Yayınına Konuk Oldu

Çorum Müftülüğü İl Müftümüz Dr. Ahmet Akın, TV19 Canlı Yayınına Konuk Oldu
Bu haber 28 Ocak 2017 - 7:22 'de eklendi ve 486 kez görüntülendi.

İl Müftümüz Dr. Ahmet Akın, TV19 Canlı Yayınına Konuk Oldu

İl Müftümüz Dr. Ahmet Akın, Çorum Anadolu Güneşi sloganıyla yayın hayatına başlayan, Çorum’un tek uydu televizyonu TV 19’da canlı yayın programına katıldı.

TV19 Genel Yayın Yönetmeni Murat Erdoğan İl Müftümüzü ilk önce makamında kabul etti. Bir süre sohbetin ardından TV19 program sunucusu Abdulkerim Tiryaki’nin hazırlayıp sunduğu Hâsıl-ı Kelâm programının canlı yayın konuğu oldu.

TV19 canlı yayına ilk defa katılan İl Müftümüz Dr. Ahmet Akın, ‘Din’in ve Din Görevlilerinin Toplumsal Görevleri’ konulu genel sohbeti içerisinde Çorum’da din hizmeti noktasında neler yapıldığına dair programı hazırlayıp sunan Abdulkerim Tiryaki ve TV19 izleyicilerinin sorularını cevaplandırdı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA