Müftülük Haberler

Çorum Müftülüğü TDV Çorum Şubesinden, Belediye Başkanı Külcü’ye PlaketÇorum Müftülüğü TDV Çorum Şubesinden, Belediye Başkanı Külcü’ye Plaket
Bu haber 16 Ocak 2017 - 14:23 'de eklendi

TDV Çorum Şubesinden, Belediye Başkanı Külcü’ye Plaket

Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi Yönetim Kurulu, Çorum Belediyesinin Camiler ve Kur’an Kurslarına yönelik çalışmaları için teşekkür ederek Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye plaket takdim etti.

TDV Çorum Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü makamında ziyaret etti. Çorum İl Müftüsü ve TDV Çorum Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Akın başkanlığında gerçekleşen ziyarette;  Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Pamuklu, M.Vehbi Köklükaya, Hüseyin Karakuş, Mustafa Ersoy, Mustafa Gökmen ve Hüseyin Erci de hazır bulundu.

Geçtiğimiz yıllarda Diyanet İşleri Başkanı ve TDV Mütevelli Heyet Başkanı Prof.Dr. Mehmet Görmez tarafından Diyanet Camiası adına Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye bizzat  teşekkür edilmiş Türkiye Basını ve Kamuoyunda paylaşılmıştı. O günden bugüne hayır hizmetlerini hiç eksiltmeden devam eden ve hayır hizmetlerinin fahri gönüllüsü olan Başkan Külcü’ye, Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri hayır hizmetleri için teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA