Müftülük Haberler

Dhbt sınav giriş yerleri acıklandı.

Dhbt sınav giriş yerleri acıklandı.
Bu haber 24 Kasım 2016 - 22:46 'de eklendi

Dhbt sınav yerleri acıklandı. işte sınav yerleri ile ilgili açıklama.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 4 Aralık 2016’da uygulanacak olan KPSS- Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi sınavına ilişkin sınav giriş belgeleri yayınlandı. DHBT sınav giriş belgeleri, ÖSYM aday işlemleri sistemine T.C. kimlik numa

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 4 Aralık 2016‘da uygulanacak olan KPSS- Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi sınavına ilişkin sınav giriş belgeleri yayınlandı.

DHBT sınav giriş belgeleri, ÖSYM aday işlemleri sistemine T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle giriş yapılarak görüntülenebilecek.

ÖSYM’nin duyurusu şöyle:
” 4 Aralık 2016 tarihinde saat 09:30’da uygulanacak olan 2016-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi’ne (DHBT) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir.

Adaylara saygıyla duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI”

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA