Müftülük Haberler

Diyarbakır Müftülüğü Diyarbakır Yenişehir İlçe Müftülüğüne Bağlı Cami Dernek Başkanlarıyla İstişare Toplantısı YapıldıDiyarbakır Müftülüğü Diyarbakır Yenişehir İlçe Müftülüğüne Bağlı Cami Dernek Başkanlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı
Bu haber 13 Ocak 2017 - 12:51 'de eklendi

Diyarbakır Yenişehir İlçe Müftülüğüne Bağlı Cami Dernek Başkanlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

Diyarbakır Yenişehir İlçe Müftülüğüne Bağlı Cami Dernek Başkanlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı.

Yenişehir İlçe Müftülüğünce merkez, kasaba ve köylerde faaliyet gösteren cami dernek yöneticileri ile tadilatı devam eden Sümer Cami’nde istişare ve genel değerlendirme toplantısı yapıldı.

Yenişehir İlçesine bağlı Dernek başkanlarının tamamına yakınının katıldığı toplantıya il Müftüsü Burhan İŞLİYEN,İlçe Müftüsü Şevket DİLMAÇ ve İlçe Müftülüğü Personeli Katıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA