Müftülük Haberler

Düzce Müftülüğü 2017 Ocak Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı İl Müftülüğümüzde Yapıldı.Düzce Müftülüğü 2017 Ocak Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı İl Müftülüğümüzde Yapıldı.
Bu haber 12 Ocak 2017 - 11:21 'de eklendi

2017 Ocak Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı İl Müftülüğümüzde Yapıldı.

Mutat olarak her ay yapılan İlçe Müftüleri Toplantısı 10.01.2017 Salı günü İl Müftümüz Selami Emen başkanlığında Düzce İl Müftülüğümüzde gerçekleştirdi.

Toplantıda İlimiz ve İlçe Müftülüklerince yürütülen hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yapılabilmesinin sağlanması, mevzuatla ilgili genel konuların istişare edilmesi, hizmetlerde metod ve görüş birliğinin sağlanması, vaaz, irşat ve rehberlik faaliyetlerinin düzenlenmesi, camilerde ve TV’lerde yapılacak programlarla ilgili görüş alışverişi yapılması, cami ve Kur’ân kurslarında yürütülen hizmetlerle ilgili yapılan denetim, vatandaşlara yönelik sosyal çalışmaların planlanması ve yapılan faaliyetlerin sonuçlarının değerlendirilmesi gibi konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA