Müftülük Haberler

Düzce Müftülüğü YIĞILCA MÜFTÜLÜĞÜ ŞOFÖR ALIM İLANI

Düzce Müftülüğü YIĞILCA MÜFTÜLÜĞÜ ŞOFÖR ALIM İLANI
Bu haber 27 Ocak 2017 - 14:50 'de eklendi ve 3.224 kez görüntülendi.

YIĞILCA MÜFTÜLÜĞÜ ŞOFÖR ALIM İLANI

DÜZCE VALİLİĞİ İl Müftülüğü Sayı :11130298-903.01- 25/01/2017 Konu :Münhal Kadro

İ L A N
İlimize Yığılca İlçe Müftülüğünde münhal bulunan Şoför kadrosuna Diyanet İşleri Başkanlığının ilgili Yönetmelikleri gereğince sözlü ve uygulamalı sınavla naklen atama yapılacaktır.
A) SINAVA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR
1- Diyanet İşleri Başkanlığında halen çalışıyor olmak. 2- Başkanlık teşkilâtında en az 2 yıl çalışmış olmak. 3- Halen Yardımcı Hizmetler Sınıfı Kadrosunda çalışanların Müezzin-Kayyım ve üstü kadrolarda müktesebi bulunmak. 4- Asaleti tasdik edilmiş olmak. 5- En az Lise ve dengi okul mezunu olmak. 6- İl içinden müracaat edecekler için bulundukları yerde 6 ay görev yapmış olmak. 7- İl dışından müracaat edecekler için bulundukları ilde 2 yıl görev yapmış olmak. 8- En az (B) sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak.

B) BAŞVURU ŞEKLİ
1-Yukarıdaki şartları taşıyan isteklilerin en geç 08/02/2017 tarihi mesai saati bitimine kadar form dilekçe, hizmet cetveli ve sürücü belgesi fotokopisi ile İl Müftülüğümüze başvurmaları gerekmektedir. (Faks olarak gönderilen dilekçenin asıl sureti ile Hizmet Cetveli ve Sürücü Belgesi fotokopisinin en geç sınav günü Müftülüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir.) 2-Postadaki vaki gecikmeler ile 08/02/2017 tarihinden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. 3-Sınav sonuçları 3 (üç) gün içerisinde http://www.duzce.diyanet.gov.tr internet adresinde ve Müftülüğümüz ilan panosunda duyurulacaktır.
C) SINAV YERİ VE TARİHİ
1-Sınav 13/02/2017 Pazartesi günü saat 09:30’da İl Müftülüğünde yapılacaktır.

MÜNHAL BULUNAN KADRO
S. NO UNVANI
KADRONUN BULUNDUĞU İLÇE
KADRONUN BULUNDUĞU YER
DERECESİ SINIFI
1 Şoför Düzce – Yığılca İlçe Müftülüğü 5 G.İ.H.

İlan olunur. Selami EMEN İl Müftüsü

Burhaniye Mahallesi General Kazım Sokak No:10 81010 / DÜZCE Ayrıntılı Bilgi için İrtibat Şef : R.UÇAR
Dosyalar


İLAN – ŞOFÖR.pdf

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA