Müftülük Haberler

Elazığ Müftülüğü Harput Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Müftümüze ziyaretElazığ Müftülüğü Harput Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Müftümüze ziyaret
Bu haber 26 Ocak 2017 - 22:52 'de eklendi

Harput Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Müftümüze ziyaret

28/11/1997-08/12/2002 yılları arasında Öğretmen olarak, 09/12/2002-20/01/2006 tarihleri arasında da Eğitim Merkezi Müdürü olarak hizmette bulunduğu Harput Eğitim Merkezinin Öğretim Görevlileri, İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya’ya  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette bulunan Eğitim Görevlileri ve Eğitim Merkezi personeli, Sait Bosat, Serdar Murat Gürses, Yahya Karataş, Hamza Arslan, Muhammed Güllüce, Muharrem Özarslan, Yakup Polat ve Mehmet Bilici İl Müftümüz Yusuf Sarıkaya’nın Elazığ’da yeniden hizmetlerine devam edecek olmasından ve eğitimci bir İl Müftüsünün şehrimize atanmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 

İl Müftümüz Yusuf Sarıkaya Harput Eğitim merkezi Müdürlüğü Öğretim Görevlileri ve Eğitim Merkezi personelinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA