Müftülük Haberler

Elazığ Müftülüğü Müftü Sarıkaya'ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Elazığ Müftülüğü Müftü Sarıkaya'ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:22 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Müftü Sarıkaya'ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Eski Milletvekili Zülfü Demirbağ, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Yunus Güneş, Ekonomi Platformu (ELEP) Temsilcisi Süleyman KAMAÇ ve İlçe Müftülerimiz İl Müftülüğüne atanan Yusuf Sarıkaya’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ziyareti esnasında Türkiye Diyanet Vakfı ve Elazığ Ekonomi Platformunun katkılarıyla 20 Ocak 2017 tarihinde umreye gidecek olan Fırat Can’ın heyecanına ortak oldu.

Katkılarından dolayı Ekonomi Platformuna ve Türkiye Diyanet Vakfına teşekkürlerini ileten Yanılmaz, yeni İl Müftümüze hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Yusuf Can’ın umreye gidecek olmasında katkıları bulunan Elazığ eski Müftüsü Peyami Güngör ve Elazığ Ekonomi Platformuna teşekkür etti.

Elazığ Eski Milletvekili Zülfü Demirbağ ise, "Yeni görevinizde başarılar dilemek için geldik. Hocamızın bu makama gelmesinden dolayı gerçekten memnun olduk. Elazığ’a eğitimci bir müftü yakıştı. Diyanet büyük bir camia. Yusuf Sarıkaya hocamız önemli bir görev üstlendi. Rabbimiz sayın hocamın yardımcısı olsun. İnşallah memleketimize ve ülkemize hayırlı olmasını ve yeni görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

İl Müftüsü Sarıkaya ise, "İnşallah Elazığ’ımıza birlikte hizmet etmeyi ümit ediyoruz. Bu şehrin hem kültürel hem de dini açıdan ihtiyacı olan şeylere bizlerde katkı sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Ziyaretiniz için de teşekkür ediyorum" dedi.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA