Müftülük Haberler

Elazığ Müftülüğü T.D.V. Elazığ Şubesi Yeni Hizmet Binası Dualarla Açıldı.Elazığ Müftülüğü T.D.V. Elazığ Şubesi Yeni Hizmet Binası Dualarla Açıldı.
Bu haber 12 Ocak 2017 - 11:21 'de eklendi

T.D.V. Elazığ Şubesi Yeni Hizmet Binası Dualarla Açıldı.

 

İzzetpaşa Camii Baş İmam Hatibi Bahattin Gül’ün okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programa İl Müftüsü Peyami Güngör, Müftü Yardımcısı Şeyhmus Tanrıverdi, Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri, daire personeli ve vatandaşlarımız katıldı.

Açılış konuşmasında İl Müftüsü Peyami Güngör: “ Halkımıza daha kaliteli daha rahat hizmet sunmak amacıyla vakıf büromuzu yeni yerine taşıdık. Burada vatandaşlarımız eski hizmetlerimize ek olarak kütüphanemizden de faydalanabilecekler. Yeni hizmet noktasının vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diler katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim dedi.

Program Emekli İmam Hatip Sait Saylan’ın duasının ardından yapılan açılış töreniyle son buldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA