Müftülük Haberler

Erzincan Müftülüğü Müftümüz Yavuz Karabayır, Köy Ziyaretlerinde Erzincan İl Müftümüz Yavuz Karabayır, 13.01.2017 Cuma Günü Refahiye İlçesi Yurtbaşı Köyünü ziyaret e…Erzincan Müftülüğü Müftümüz Yavuz Karabayır, Köy Ziyaretlerinde Erzincan İl Müftümüz Yavuz Karabayır, 13.01.2017 Cuma Günü Refahiye İlçesi Yurtbaşı Köyünü ziyaret e…
Bu haber 15 Ocak 2017 - 18:08 'de eklendi

Müftümüz Yavuz Karabayır, Köy Ziyaretlerinde

Erzincan İl Müftümüz Yavuz Karabayır, 13.01.2017 Cuma Günü Refahiye İlçesi Yurtbaşı Köyünü ziyaret etti. İkindi Namazını Yurtbaşı Köyü Camii’nde kılan Müftümüz Yavuz Karabayır, namazdan sonra camiye gelen Köy halkıyla bir süre sohbet ettikten sonra Yurtbaşı Köyü İmam Hatibi Ahmet Ekinciden köy hakkında bilgi alarak köyden ayrıldılar.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA